Erp Yazılım & Projeleri

Erp kurumsal kaynaklama anlamına gelmektedir. Bir işletmeye ait tüm verilerin, tek veritabanı sistemi üzerinde çalışan bir yazılım ile entegre olmuş bir biçimde yönetilmesi anlamına gelir. Tüm kaynakların ve verilerin bir yazılımda kullanımı, işletmeye verimlilik ve tutarlılık sağlamaktadır.

ERP yazılımları farklı sektör ve ihtiyaçlara göre şekillenmektedir. Temel modüllere ayrılarak farklı iş modellerine göre verilerini ve kaynakları toplayıp derlemektedir. Finans, satış, muhasebe, üretim, stok, insan kaynakları, üretim, satın alma, kalite kontrol, teknik servis, bakım onarım gibi temel ve teknik modüller ile destek sağlamaktadır.. Çoğu ERP yazılımı bu temel modülleri özelleştirir ve ihtiyaç duyulan sektörel ERP çözümleri haline getirir.

ERP Projelerinin Firmalara Katkıları Nelerdir?

Sektörel açıdan ERP projeleri rakip firmanızdan daha fazla iş yüküne sahip olmayı kolaylaştırıyor. Rakip firmanızdan daha fazla iş yüküne sahip olabilecek ve çalışanlarınızın farklı konularda da gelişmesini destekleyebileceksiniz. Büyükmeye elverişli ve  gelecek hedefleri olan bir şirketseniz ERP projeleri ile sektörün parlayan bir yıldızı haline gelebilirsiniz.  Birçok faydası bulunan ERP projeleri maliyet tasarrufu, verimlilik azalmasına neden olacak sorunların çözümü ve hızlı ve etkili bir karar mekanizmasının oluşmasını sağlar.
Şirketinizin ihtiyacı olan ERP projeleri ile bizimle iletişime geçip ekimiz ile planlamaya sıfırdan başlayabilirsiniz. ERP ile daha yüksek müşteri memnuniyeti sağlayabilir, geri bildirim oranlarınızı ve işveren diğer şirketlerden olumlu dönüşler alabilirsiniz. Müşterilerinizin ihtiyaçlarına daha hızlı ve etkili bir biçimde yanıt vermek, veriler ve kaynaklamaların yardımıyla marka bilincinizide geliştirmektedir.

© 2021 Studio Yazilim