Mobil Uygulama Geliştirme

Değişen dünya da çağımızın en önemli kişisel ihtiyaçlarından biri haline gelen akıllı telefonları daha verimli ve kapsamlı kullanmak için bir takım uygulamalar geliştirilmektedir. Kişisel asistanlar, kurumsal kimlikler gibi uygulamalar hayatlarımızı daha kolaylaştırıp daha da basitleştirmektedir.  Mobil uygulamalar; yazılımcılar tarafından insanların ihtiyaçlarına göre programlanıp, herhangi bir mobil mağazada ücretli veya ücretsiz olarak satışa sunulan işlerdir. Android(kotlin) veyahut iOS(swift) için farklı yazılım dillerinde ilerleyerek farklı amaçlar için mobil uygulamalar geliştirilebilir. Her iki mobil işletim sisteminde de çalışmasını isteyenler için ‘react native’ framework alternatifi yer alır. Tüm bu programlama dillerinde ilerlemek ve tecrübe sahibi olmak zorlu bir süreçtir. Sorun çözücü ve istekleriniz konusunda müşteri öncelikli olarak ekibimizi projenizde yer almak için seçebilirsiniz. Mobil uygulama geliştirirken ihtiyaçlarınıza göre planlı ve titizlikle bir yol çiziyoruz. Yapılacak uygulamanın tüm verileri analizler ile ortaya çıkartılıp adım adım işlenerek gerçekleştirilir. Zorlu ve planlanması bir hayli uğraştırıcı bir süreç olan mobil uygulama geliştirme serüveninizde firmamız siz müşterilerimize en iyi hizmeti ve güvenilir ticareti tehakkük eder.

1 – Uygulama Analizi : Yapılacak uygulamanın tüm adımları en baştan belirlenerek aktif olan güncel veriler ile planlanmaya başlanır. Planlama sürecinde uygulamanın geliştirilmesi veyahut daha verimli bir hale getirilmesi de işlenir.
2- Rakip İncelemesi : İnsanların ihtiyaçları doğrultusunda bir proje belirleyip tasarlamaya başladıktan sonra ki önemli adımlardan biri de mevcut olan hali hazırda bir mağazada satılan benzer ürünlerin incelenmesidir. İnceleme sonrasında veriler güncellenir ve eksik olan taraflar dikkate alınırak, programınız rakibinizin eksiklerini tamamlayacak şekilde ve daha güncel bir durumda planlanır. Rakibinizinden daha güncel ve konforlu bir hale gelen uygulamanız çoğu kullanıcı tarafından tercih edilebilir olacaktır.
3- Programlama : İhtiyaçlar ve minimum gereksinimler dikkate alınarak programlamaya başlanır. Güncel olan tüm yöntemlerden yararlanan ekibimiz, modern teknolojinin getirdiği yenilikleri de kullanmaktan kaçınmayacaktır.
4 – Yayın – Gerekli görülen revize işlemleri de gerçekleştirildikten sonra uygun olan mağaza da uygulamanız yayınlanır. Geri kalan işlemlerde de ekibimiz ve firmamız müşterimizin yanında olacaktır.

 

© 2021 Studio Yazilim