Web Yazılım

Web yazılım, sitenizde olmasını istediğiniz bir çok farklı yararlı eklentinin programlanmasıdır. Web yazılım ve web site kurulumu benzer  araçları kullanır. Web yazılımı sitenizde istediğiniz özellikler için kullanabilirsiniz. Web siteler iki şekilde işlemektedir. Back-end ve Front-end olarak sınıflandırılabilir. Front-ent kısmında web site ziyaretçisi sitenin tasarımını ve kullanışlılığı konusunda ki önyargıları görür ve kategoriler ve kısmı görsel efektlerden yararlanır. Back-end sınıfı ise tamamen yazılımcının görebildiği bir yüzdür. Sitenin kodlama ve tasarımlama süreci burada temellendirilmektedir. Back-end kısmında belirli olan yazılım dilleri vardır ve istenilen ürüne göre yazılım dili seçilerek uygun olan işlem gerçekleştirilir.


Web Yazılım Geliştirilmesi: Kişisel ihtiyaçlardan farklı olarak kurumsal işletmelerin web tasarım ve yazılım gereksinimleri farklı ve daha profesyonel bir görünüme ihtiyaç duyar. Genel olarak çoğu firmanın sektörleri farklı olduğu için her firmaya özel bir web site ve portfolyo hazırlanması gerekmektedir. İhtiyaca yönelik bir çözüm üretmek adına farklı web yazılımları ve eklentiler ile firmanın ihtiyacı olan tüm süreçler takip edilip en iyi şekilde tamamlanır.


Mobil Web Projeleri:  Akıllı telefonların çağımızın artık kişisel bir ihtiyacı haline geldiğini ve her bireyin sahip olduğu bir teknolojik alet olduğunu biliyoruz. Web projelerinizin mobile uygun olarak tasarlanması ve  mobil açıdan hızlı olmasını sağlıyoruz ve bunun önemini SEO açısından çok dikkate alıyoruz.

 

Web Yazılım Dilleri: İlk olarak basit bir kullanımı olan HTML çeşidini bilmek gerekiyor. Bu yazılım sayesinde site sahibi ziyaretçinin site içerisinde neyi görüp göremeyeceğini ve kullanıcının site üzerinde bir değişiklik yapmasını engeller. HTML site içerisindeki yazı, görsel, video gibi biçimlerin doğru ve sorunsuz gösterilmesini de sağlar. Biraz daha Back-end kısmına giricek olursak .Net, ASP, PHP, JAVA gibi yazılım dilleri HTML ile hazırlanmış web sitelerine farklı özellikler ve katmanlar katmak için kullanılıp çok daha farklı ve çeşitli projeler, kapsamlı eklentiler oluşturmak için kullanılır.

Ekibimiz tüm bu süreç konusunda kurumsal ve bireysel müşterilerimizin isteklerini yerine getirebilecek düzeyde tecrübelidir.

© 2021 Studio Yazilim