Hizmetler

Mobil Aplikasyonlar

Değişen dünya da çağımızın en önemli kişisel ihtiyaçlarından biri haline gelen akıllı telefonları daha verimli ve kapsamlı kullanmak için bir takım uygulamalar geliştirilmektedir. Bu sonsuz fikir havuzunda kendi aplikasyon fikrinizi beraber yapabilir, hem Appstore’da hem de Google Play’da yayınlayabiliriz.

Mobil Oyunlar

Mobil oyun dünyası gün geçtikçe büyümeye devam ederken, PC ve konsol oyunlarından daha çok kullanıcı kazanmaya devam ediyor. Kendi mobil oyun projenizi oluşturmakla ilgili daha fazla vakit kaybetmeyin.

E-Ticaret ya da kurumsal sitelerinizde bulunan ürünlerinizin 3D olarak incelenebilmesi ve “Artırılmış Gerçeklik” ile görüntülenebilmesi için çözümler üretiyoruz.

VR Projeleri

Üretim stüdyomuz en son teknolojiye sahiptir, yüksek kalitede içerikler sunmak için bu teknolojiyi yeniliklerle birleştirir.

Teknik Eğitimler

Alanında başarılı bilişim uzmanı eğitmenlerimiz ile, Studio Yazılım olarak bilişim uzmanlık eğitimleri sürecinde eğitmenlerimizin sizlere sunduğu ayrıcalıklar için bilgi al butonuna tıklayın.

Metaverse veya Türkçe tabiriyle sanal evren, geleneksel kişisel bilgisayarların yanı sıra sanal ve artırılmış gerçeklik cihazları aracılığıyla kalıcı çevrimiçi 3 boyutlu sanal ortamları destekler

© 2021 Studio Yazilim